CCPS arrow Společnost arrow Výhody pro členy
Výhody pro členy PDF Tisk E-mail
Napsal Miloš Šula   
[14.12.2007]

Výhody pro členy společnosti jsou definovány Stanovami, případně uvedeny níže. Patří k nim mimo jiné i možnost účastnit se na akcích pořádaných společností, nebo právo se svobodně vyjadřovat a podílet se na činnosti společnosti.

Do budoucna plánujeme v co nejširší míře zvýhodnit právě členy společnosti (například přístupem do neveřejné znalostní databáze, jako tomu už v některých částech webu je), před nečleny. O detailech a výhodách členství v naší společnosti budeme diskutovat také na jarní Valné hromadě za účasti všech členů a uvítáme také vaše náměty.

Jsme přesvědčeni o tom, že největší členskou výhodou je a do budoucna i bude otevřený způsob komunikace mezi jejími členy, aktivity postavené na setkávání a výměně zkušeností, názorů i rostlin (valné hromady, členská setkání, přednášky, terénní výjezdy, výstavy).

Společnost také umožňuje každému členovi prezentovat svou vlastní činnost a aktivitu, podílet se na všech projektech společnosti, navrhovat a uskutečňovat s podporou společnosti vlastní nápady a projekty.

Vzhledem k velkému počtu zkušených pěstitelů v řadách společnosti a spoluprací s mnoha zahraničními subjekty máte možnost získat ty nejlepší a nejpřesnější rady, články, vědecké studie apod.


V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍ SPOLEČNOST SVÝM ČLENŮM MIMO JINÉ NÁSLEDUJÍCÍ VÝHODY:

  • Časopis – vydávání časopisu bylo nahrazeno v dnešní době daleko rychlejším a účinějším přímým zveřejňováním článků přímo na webu společnosti
  • Zpravodaj – vydávání zpravodaje bylo také nahrazeno přímým zveřejňováním článků přímo na webu společnosti
  • Semenná banka
  • Knihy Stewarta McPhersona se slevou pro členy společnosti
  • Možnost objednat si knihy o masožravých rostlinách u Ivo Koudely
  • Možnost objednat si se slevou masožravé rostliny ze Zeleného údolí, od Mirka Srby, Járy Lišky, Jakuba Štěpána.
  • Úplný přístup do všech sekcí webu a do všech příspěvků na něm umístěných. (U vybraných témat je přístup nečlenům omezen.)

Aktualizováno ( [24.05.2013] )